Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 608065301

čtvrtek, duben 18, 2024

Oteklé nohy v těhotenství

Trápí Vás, že se nevejdete do svých oblíbených bot? Co s tím?
Oteklé nohy, a to hlavně kolem kotníků, jsou v těhotenství téměř samozřejmostí. Vhodné je mít po ruce speciální balzám či přísadu do koupele (např. Weleda).

Péče o nehty miminka

Na stříhání nehtů u miminka je vhodné, vyčlenit si jedny nůžky. Nehty vždy stříháme, když je dítě v klidu, tedy nejlépe, když je nakojené nebo když spí či usíná. Důležité je pevně držet daný prst, aby při prudkém pohybu dítěte nedošlo k poranění. 

Pranostiky a pověry v těhotenství

Pro odlehčení jsem si pro Vás připravila pár pranostk a pověr o těhotenství. Třeba jste na některé z nich již narazili. Musím se přiznat, že já jich znala jen pár. Máte někdo ještě nějaké?
 
 

Podprsenka pro kojící matky

Během těhotenství se prsa zvětšují a stávají se citlivějšími, což je ale velmi individuální, proto je nutné podprsenku pečlivě vybírat. Při koupi by měla žena dávat přednost podprsenkám, které jsou z prodyšného a snadno udržovatelného materiálu a které mají košíčky, jež podepírají a zároven rostou společne s prsy, funkční ramínka, široce a měkce vypodložená, nezařezávající se, anatomicky tvarovaný lem pod prsy zabraňující tlaku.

Strana 1 z 5

KONÁNÍ KURZŮ

Středa 17:30 - 19:30
Nemocnice Český Krumlov
Horní Brána 429
Tel: +420 608 065 301

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Scroll to top

Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte.